لاک پشت تمساحی

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

لاک پشت تمساحی

پست من طرف hamed_myh في 5/17/2010, 06:30

فکر کنید این آدم رو گاز بگیره
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رد: لاک پشت تمساحی

پست من طرف مروارید خانوم في 5/17/2010, 06:41

این لاک پشته واقعاَ؟؟؟؟؟ تعجب

خیلی ترسناکه...
مروارید خانوم
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad في 5/17/2010, 06:47

این لاکپشت Alligator Snapping Turtle نام دارد و اندازه بزرگ آن با یک حرکت آواره می تواند دست آدم را قطع کند. لینک زیر را ببنید :

Alligator Snapping Turtle (Wikipedia)
The Alligator Snapping Turtle (Macrochelys temminckii) is one of the largest freshwater turtles in the world. It is a larger and less aggressive[citation needed] relative of the Common Snapping Turtle. The epithet temminckii is in honor of Dutch zoologist Coenraad Jacob Temminck.

اين مطلب آخرين بار توسط MohamadFar در 5/17/2010, 06:51 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف فریده في 5/17/2010, 06:47

وای. طفلکی چقدر هم زشته

فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh في 5/17/2010, 06:53

کجاش زشته به این قشنگی !!!
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram في 5/17/2010, 06:58

farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مروارید خانوم في 5/17/2010, 07:11

گریه

مامان گریه

چقد ترسناکن اینا گریه
مروارید خانوم
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف پیام في 5/17/2010, 07:21

نه بابا... کجاش زشته طفلک؟ ... اتفاقا خیلی با مزست
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف مروارید خانوم في 5/17/2010, 07:25

یه نیگا به دهان و چشماش بندازین ناراحت

مامان گریه
مروارید خانوم
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد في 5/17/2010, 07:33

اینم به مطلب ازش با ترجمه گوگل
نهنگ ماقبل تاریخ به دنبال لاک پشت بزرگ خوراکی - بزرگترین لاک پشت آب شیرین در شمال امریکا و در میان بزرگترین در جهان است. با پوسته مشخصی آن ، فک beaklike و ضخامت ، کوچک دم ، این گونه است ، غالبا به عنوان دایناسور "جهان لاک پشت می گویند."

. یافت شده تقریبا به طور انحصاری در رودخانه ها ، کانال ها ، دریاچه ها و از جنوب شرقی ایالات متحده ، snappers تمساح قادر به زندگی به 50 تا 100 سال قدمت دارد. مردان به طور متوسط 26 اینچ (66 سانتی متر) در طول پوسته و وزن حدود 175 £ (80 کیلوگرم) ، اگر چه آنها شناخته شده به بیش از 220 £ (100 کیلوگرم). زن بسیار کوچکتر از بالا در حدود 50 پوند (23 کیلوگرم).

تمساح خرج بیشتر زندگی خود را در آب ، به جز زن بودن وقتی با خستگی راه رفتن حدود 160 فوت (50 متر) درون مرزی به لانه.. آنها می توانند اقامت برای 40 تا 50 دقیقه قبل از برای هوا غوطه.

اهمیت استخدام تمساح طعمه یا چیز جالبی که سبب عطف توجه دیگری شود منحصر به فرد طبیعی در روش شکار است. ورزشی زبان آن روشن ، قرمز ، کرم به شکل قطعه گوشت که ، زمانی که توسط لاک پشت حرکت رودخانه در پایین نمایش داده شده ، جذب این ماهی کنجکاو یا قورباغه ها نزدیک به اندازه کافی به ربوده.

بزرگسالان ندارند شکارچیان طبیعی به غیر از انسان ، که آنها را تسخیر و با گوشت صدف ، و برای فروش در تجارت حیوانات عجیب و غریب. . کاهش شدید در جمعیت به دلیل برداشت غیر قابل تنظیم و از دست دادن زیستگاه باعث شده است که دولت به آنها در طول بیشتر از محدوده خود محافظت کنند ، و آنها به عنوان گونه های تهدید شده است.

اين مطلب آخرين بار توسط محمد در 5/17/2010, 09:16 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا في 5/17/2010, 07:46

چه جالبه این نوع لاک پشت !
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir في 5/17/2010, 08:35

ممنون آقا حامد بابت اطلاع رسانی

محمدجان مطالبت خیلی جالب بود. پس این حیونکیها هم در خطر انقراض هستند. دیگه معلوم نیست کدام حیوان درخطر انقراض نیست؟
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد في 5/17/2010, 09:25

ببخشید مطلبی که گذاشتم غیره قابله فهمه اخه من ترجمش نکردم گوگل اینطوری ترجمه کرد خیلی خوشحال
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده في 5/18/2010, 01:13

آخی مرسی محمد جان خیلی هم خوب بود

فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف محمد في 5/18/2010, 09:42

ابن مطلبم از ایتالیا با گوگل به فارسی ترجمه شده

نام : تمساح لاک پشت بزرگ خوراکی ابزی
نام خانوادگی : Chelydridae
گونه ها : Macroclemys temminckii
وضعیت : در معرض تهدید
. طول : 40-80 سانتی متر.
. توضیحات : بزرگترین لاک پشت آب شیرین در قاره آمریکا ، این گونه استدندانه دار و پیش سینه و پوست بسیار کوچک است که اجازه می دهد تا پنجهای شکل پا عظیم. سر بزرگ ، با آروارههای قدرتمندش را به پایان دادن به در قلاب رو به پایین. . صورتی ، کرم مانند ، زبان استفاده شده است برای جذب ماهی است که گرفتار وقتی فک چفت بسته شود. در مجموع گونه های آبزیان ، این لاک پشت می تواند تحت 'باقی می ماند آب را برای 40-50 دقیقه قبل از مصرف به نفس در سطح. . مردان درشت تر از زنان دیده میشود.
. پراکندگی : جنوب شرقی ایالات متحده است. . رودخانه ها ، دریاچه ها و رودخانه ها آشامیدنی شاخه فرعی رودخانه.
. تولید مثل : این میسازد 10-60 تخم مرغ است.
. گونه های مشابه : گزش لاک پشت.

اين مطلب آخرين بار توسط محمد در 5/18/2010, 09:52 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد في 5/18/2010, 09:47

بازم ایتالیا

تمساح لاک پشت لاک پشت بومی است. . این حیوانات بسیار زیبا است ، اما بیشتر خطرناک است... این حیوان گوشتخوار است در طبیعت می خورد ماهی ، قورباغه ها ، پرندگان... . اسیر همه چیز را می خورد.. برای وحشیگری خود را (تمام بلعیدن ماهی) باید برای تنها با برکه مصنوعی اهمیت نداده ام.. اگر چه حیوانی بسیار زیبا و فوق العاده خطرناک است ، می رسد 50 سانتی متر در طول و تا به نوک تیز مانند تیغ. . نیش آن می تواند به صدمه دائمی شون4 . در ایتالیا زیستگاه مناسب برای زنده ماندن تقریبا در همه جا به شرطی که درجه حرارت آب می کند زیر 4 درجه سقوط نمی کند. لذا خطرناک است برای گونه های جانوری بومی که قادر به دفاع از خود از حملات.
من توصیه نمی پرورش : حیواناتکمتر خطرناک تر و آسان تر به عقب ، که مطمئنا رضایت بیشتری می دهد (سگ ، گربه ، لاک پشت ها و حتی

اين مطلب آخرين بار توسط محمد در 5/18/2010, 09:54 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد في 5/18/2010, 09:49

المان

لاک پشت کرکس رسیده است طول پوسته 60-70 اینچ و وزن حدود 100 کیلو گرم. . است و به عنوان بزرگترین لاک پشت آب شیرین در جهان است. از لاک پشت کرکس است قهوه ای به رنگ خاکستری ، مخزن شکم تا به رنگ زرد یا قهوه و ساخته شده است سپر دم در حدود 50 سانتی متر طول دارد و فک قوی است قلاب منحنی -- از این رو نام "لاک پشت کرکس. بین پنجه تا لاک پشت ، آن را هنوز هم شناگر خوب نیست و حرکت می کند تقریبا به طور انحصاری در پایین جریان. . لاک پشت کرکس صرف بیشتر عمر خود را در آب. زن آمده در ساحل به تخم خود را فقط. . زمان فرو رفتن را می توان بیش از 40-50 دقیقه پخش شده است.. سپس آنها فقط هوا و گرفتن حق بازگشت به زیر آب است. این زندگی تنها هستند. زن و مرد گرد هم می آیند تنها برای فصل جفت گیری. در غیر این صورت آنها هیچ تعامل اجتماعی است.. توی فکر فرو رفتن است نه عمل.

. تمساح لاک پشت بزرگ خوراکی ابزی توزیع آنها در بدن بزرگتر از آب با آب تازه مانند رودخانه ها ، کانال ها ، زهکشی ، برکه ها و دریاچه ها با بستر گل آلود در جنوب شرقی ایالات متحده است. انبوه کرکس حفاظت از لاک پشت آنها نیاز است.

[ ویرایش ] غذا
. منو تقریبا لاک پشت کرکس عمدتا ماهی است ، اما همچنین ماسلها ، مارها ، قورباغه ها ، سخت پوستان هستند و حلزون خوار نیست.. او دروغ بی حرکت ، با فک باز گسترده در کف آب و منتظر شکار. . زبان به عنوان طعمه استفاده می شود. به مناسبت خورده است لاشه.. جستجوی فعال برای مواد غذایی و قرض گرفتن معمولا در طول شب انجام شد.. در روز آن را بیشتر حرکت در بستر آب و منتظر شکار.
] [ ویرایش ] تولید مثل

لاک پشت کرکسهای بلوغ جنسی خیلی دیر در 11 تا 13 سال است جفت گیری و پرورش فصل معمولا در اوایل بهار آغاز می . در طول جفت گیری نر دختر و هل اندام جنسی خود را در دم از گذشته در مستراح. باید پیش سینه مقعر تشکیل شده آسان تر در . با پنجه های طولانی آن ، مرد دارای مخزن پایین زن بودند. . لاک پشت برگ تنها آب به تخم. . در گودال کم عمق در شن و ماسه سست خواهد شد بر روی بدن در معرض آفتاب قرار 10-50 تخم مرغ است.. لانه معمولا 30-50 متر از لبه آب واقع شده است.. تخم مرغ تخمگذار توسط قبل از بارداری بود نیاز به 100-120 روز است. . تخم ، بسته به دمای محیط نوجوانان بعد از 100-120 روز است.. تخم مرغ شکستن دندان را از طریق پوست تخم مرغ و سپس مستقیما به داخل آب است.

اين مطلب آخرين بار توسط محمد در 5/18/2010, 10:00 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m في 5/18/2010, 09:55

محمد جان ممنون رز رز رز

من به مقدار کمی با زبان ایتالیایی آشنایی دارم . این ترجمه تقریبا درست انجام شده. فقط به کمی ویرایش نیاز دارد.

ممنون از این همه همت و کار مضاعفت رز خیلی خوشحال
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده في 5/19/2010, 12:34

مرسی محمد جان بایت مطلب خوبت

فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی